Instagram Takipçi Satın Almak

Instagram Takipçi Satın Almak

Sosyal medya fenomenlerinin her geçen gün artması ve inanılmaz bir yükselişe sahip olmaları birçok kişide fenomen olma isteği uyandırmaya başladı. Bunun için sosyal medya hesapları üzerinden farklı stratejiler ve paylaşımlar yapmalarına rağmen istedikleri sonucu veya fazla hızlı bir yükseliş katledememelerinden ötürü takipçi satın alma yoluna gidebiliyor. Peki bu hizmetler tam olarak ne işe yarıyor ve zararlı mı biliyor musunuz?

takipçi hizmetleri nedir

Takipçi Hizmetleri Nedir?

Instagram takipçi sayınızı arttırabilmeniz için yapılan profesyonel çalışmalardır. Bot ve gerçek takipçiler olmak üzere çoğunlukla 2 kategori altında satışa sunulur. Bot takipçilerin tek görevi vardır buda takipçi sayınızı yüksek görünmesine katkı sağlamak. Gerçek takipçiler ise azda olsa paylaşımlarınıza geri dönüşler sağlarken, onları takip eden kullanıcıların keşfet sayfalarına düşmenizi sağlayarak organik takipçi bulmanızı sağlar.

instagram takipçi satın almak zararlı mı

Instagram Takipçi Satın Almak Zararlı Mıdır?

Bu hizmetlerden yararlanmayı düşünen kullanıcıların kafasına takılan en önemli soru muhtemelen budur. Bu soruya vereceğim cevap göreceli olacaktır. Hem evet hem hayır. Peki neden böyle dedim gelin açıklayayım.

Bu hizmetlere ilginin artmasıyla birlikte çıkarcı birçok kişinin sektöre girişi gecikmedi. Çoğu dolandırıcı sizlere gerçekten de takipçi getiriyor fakat bunlar bazı sorunlara yol açıyor. Zararlı takipçi akışı sağlamakla kalmıyor bunların neredeyse tamamına yakını takipten ayrılır. Bu durum sisteme takılarak hesabınızın askıya alınmasına yol açabiliyor.

Profesyonel ve işini güvenle yapan şahıs ve firmalardan yapacağınız takipçi satın alımı hesabınıza katkı sağlayacak ve herhangi bir zarar sağlamayacaktır. Ayrıca sayınızın fazla görünmesini sağlayan kaliteli bot takipçiler ile unfollow riskini minimuma indirip, olası bir durumda telafi hizmeti sağlamaktadırlar. Bunun yanı sıra alacağınız bot olmayan, gerçek kişilerce oluşturulmuş hesapları içeren hizmetler almanız daha sonrasında organik bir biçimde sizi takip eden kişilerin sayısının artmasını sağlayacaktır.

instagram ücretsiz takipçi hilesi nedir

Ücretsiz Hile ile Takipçi Kasma Nedir?

Bu yapacağınız muhtemel en büyük problemdir. Hile programlar vs. yardımıyla yapacağınız takipçi kasma işlemleri hesabınızın neredeyse istisnasız bloke edilmesine neden olmaktadır. Zararlı botlar tarafından gelen takipçiler, yönetimin dikkatini çekerek hesabınızın incelemeye alınmasını sağlamaktadır. Bununla kalmayarak çoğu hile sitesi bilgisayarınıza farkında olmadan virüs bulaştırarak tüm bilgilerinize ulaşmaktadır.