Instagram Gizli Hesap Görmek

Instagram Gizli Hesap Görmek

Son günlerin en popüler uygulaması instagram’da birçok kişi gizli hesapları görmek istiyor. Kimisi takip etmek istemediği bir hesabın paylaşımları merak ederken, çoğu kişi de kendisine takip isteği geldiğinde profil fotoğrafından tanıyamadığı bir hesabın kim olduğunu görmek istiyor. Takipci.com.tr olarak sizler için gizli bir profile nasıl bakabileceğimizi araştırdık.

instagram gizli hesap görme

Instagram Gizli Hesap Nedir?

Instagram’da paylaştığımız gönderiler ve hikayeleri sadece bizi takip eden kişiler görsün istiyorsak hesabımızı gizleyebiliriz. Bu hesaplarda profil gizli ibaresi bulunmaktadır. Bazı profilleri sadece siz göremiyorsanız bu hesap sizi engellemiş olabilir, bunun dışında yaş kısıtlaması olan bir hesap da olabilir.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması Var Mı?

Birçok kişi Instagram gizli hesap görme uygulaması adı altında işe yaramayan programları telefonuna indiriyor. Bu uygulamarın bazıları ise çok yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Ancak maalesef şu anda çalışan gizli hesap görmek uygulaması yoktur. Kesinlikle bunu iddia eden uygulamalara giriş yapmayınız, indirmeyiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Yöntemi

Bir kişi eğer instagram hesabını gizliyorsa bu hesabın gönderilerini ve hikayesini görmenin tek yolu o hesabı takip etmektir. Eğer takip isteğinizi kabul ederse paylaşımlarını görebilirsiniz. Kim olduğunuzun bilinmesini istemiyorsanız kendinize gerçekçi bir fake hesap açabilirsiniz. Bu hesaptan 200-300 gibi hesabı takip edip, 50 civarında gönderi paylaşmanız daha gerçekçi bir görünüm kazandıracaktır. Tabii ki bir diğer önemli unsur ise takipçi sayınızdır, eğer yeteri kadar takipçiniz yoksa gizli hesaba sahip kişi sizin hesabınızı fake olduğunu anlayacaktır. Siz de sitemizden fake hesabınız için takipçi satın alabilirsiniz.

instagram gizli hesap görme yöntemi

Hesabınız gizli olmalı ancak takipçi satın almadan önce hesabınızı herkese açık durumda olduğundan emin olunuz, aksi halde takipçi gönderimi sağlayamamaktayız. Sadece sayının fazla görünmesi için takipçi gerektiğinden Türk gerçek takipçilerdense daha uygun fiyatlı olan yabancı robot takipçi satın almayı deneyebilirsiniz.

Eğer profilini görmek istediğiniz kişi sizin bu hesabınızın isteğini kabul ederse gizli hesabındaki gönderileri ve hikayeleri görmüş olacaksınız.